www.SvrljigPublic18360.tk - Svrljig Public 18360 server IP :188.40.57.132:27121

PrijemPrijem  KalendarKalendar  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
LuCkEr

Broj poruka : 22
Datum upisa : 24.09.2009
Godina : 22

PočaljiNaslov: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Čet Sep 24, 2009 8:46 pm

Ime*: Siki

Prezime*: Ninoski

Nick*: LuCkEr

Godište*: 1994

MSN: lucker_-@hotmail.com

Koliko godina igrate CS 1.6*: 3-4 mjeseci

Zašto baš vi*: Bit cu sto bolji admin i do sada sam bio na 7 serverima admin i na 3 head
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
walker

Broj poruka : 4

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Čet Sep 24, 2009 8:53 pm

GLASAM DA LuCkEr-Siki BUDE ADMIN NA SERVERU AKO MOZE ?!? Smile Mislim da je dobar admin da zna dobro sa adminom upravljati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
LuCkEr

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Čet Sep 24, 2009 8:56 pm

tnx i nadam se da cu imat admina Very Happy Smile
Nazad na vrh Ići dole
coconoob

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.09.2009

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Pet Sep 25, 2009 12:24 am

sekako moze da bide siki admin mng e odlicen player pro i najdobar e od site Smile jas se sogllasuvam za siki za admin i admin bidell i na drugi serveri i head isto taka i gi znae amx komandite poz pozpppoz

GL + HF
Nazad na vrh Ići dole
nikola_dasa

Broj poruka : 32
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Pet Sep 25, 2009 1:36 am

OCES MOZDA I HEAD DA BUDES A SIKI? lol!
ja kao admin bicu neutralan prilikom ovog zahteva...xD(ne bi bilo korektno da nekog podrzavam)(napred EXPERT

Cool
Nazad na vrh Ići dole
LuCkEr

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Pet Sep 25, 2009 5:35 pm

ok EXPERT tnx bratu coco Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
beaverbite

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Pet Sep 25, 2009 8:34 pm

Ja mislim da je Siki dobar admin da zna dobro upravljati adminom....GLASAJTE SVI ZA LuCkEr-a Very Happy Razz Smile

GL & HL
Nazad na vrh Ići dole
RikI

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Pet Sep 25, 2009 8:38 pm

Jas isto mislim da LuCkEr treba imat admin jer je dosta dobar admin zna upravljati sa adminom i zna sve amxx kontrole...... GL & HL Smile
Nazad na vrh Ići dole
NoL3

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Pet Sep 25, 2009 8:44 pm

Ja mislim da Siki treba imat admina zna koristiti amxx mode i da je dobar admin.......GLASAJTE ZA SIKIJA !!!!

GL & HL Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
acYYYSTYka!

Datum upisa : 26.09.2009

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Sub Sep 26, 2009 7:00 pm

Ja mislim da LuCkEr treba biti admin jer zna dobro sa adminom i zna sve amxx komande i najredovniji i najbolji admin je zato glasam za njega.....pozz
Twisted Evil Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: PLS GLASAJTE ZA MENE ZA ADMINA BIT CU NAJREDOVNIJI ADMIN I NAJBOLJ   Danas u 1:29 pm

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
www.svrljigpublic18360.tk :: Prijave za admina ! OTVORENE :: Obaveštenje-
Skoči na: